Hakkımda

Önder Yılmaz

Bilişim sektörüne bilgisayar firmalarında çalışarak başlamama rağmen ortaokul ve lise yıllarımda elektronik’e olan merakım ve çalışmalarım olmuştu. Arduino, Raspberry Pi ve benzeri kartların ortaya çıkması ile bu merak bilgisayar bilgim ile birleşerek bu siteyi ortaya çıkardı. Sizlere bu site üzerinden vereceğim eğitimler benim için de pekiştirme olduğu için daha mutlu oluyorum.

Elektronik sistemler ile ilgili çalışmalarımda yaptığım birçok proje var ancak burada yapacağımız eğitimler sizlerin de elektronik sistemlere hızla aşina olmanıza yardımcı olacak, kendi fikirlerinizi prototip olarak sunmanıza yardımcı olacak.

Arduino ya da diğer elektronik kartlar bir prototip çıkarmak için ideal. Ama bunu sadece prototip olarak düşünmeyin. Çünkü yapmak istediklerinizi gerçek hayatta kullanılabilir hale getirmek de yine bizlerin elinde. Bugün birçok kişi evde yaptıkları bir ürünü piyasaya sürmek istiyor ancak bunun için bir girişimde bulunmuyor. Ben sizlere bu konuda da yardımcı olabileceğime inanıyorum. Çünkü her ortaya çıkan ürün sadece fikir ile başlar. Bir fikir paylaşıldığında ve geliştirildiğinde ürün olarak ortaya çıkar. Bu sırada etrafınızda oluşan network ile artık bir projeye dönüşür ve sonunda istediğiniz şeyi elde edersiniz.

Siz de kendi ürününüzü geliştirmek ister misiniz?

Sevgilerimle..

Önder Yılmaz